Changes

Jump to: navigation, search

Gramps 5.1 Wiki Manual - Reports/sk

1,285 bytes added, 08:39, 8 November 2021
Zastupiteľné hodnoty
=Zastupiteľné hodnoty=
[[Gramps 5.1 Wiki Manual - Reports - part 2/sk|Zastupiteľné hodnoty]]: v reportoch môžete používať niektoré praktické hodnoty. (Len vybrané zostavy)
<!-- ################################################################################### -->
=Knihy=
[[Gramps 5.1 Wiki Manual - Reports - part 3/sk#Knihy|Správa Knihy]] umožňuje vytvoriť vlastnú '''genealogickú knihu''' obsahujúcu zbierku textových a grafických správ Gramps v jednom dokumente (t. j. v knihe)
 
==Dostupné výbery položiek==
===Abecedný register===
[[Gramps_5.1_Wiki_Manual_-_Reports_-_part_3/sk#Abecedný_register|Abecedný register]] - Táto položka vytvorí stránku(-y) s abecedným registrom ľudí zaznamenaných do vybraných textových správ.
 
===Vlastný text===
[[Gramps_5.1_Wiki_Manual_-_Reports_-_part_3/sk#Vlastný_text|Vlastný text]] - Táto položka vytvorí stránku s tromi odsekmi, z ktorých každý obsahuje vlastný text: Úvodný text, Stredný text a Záverečný text. Polia na zadávanie textu sa dajú rozšíriť, takže tam môžete vložiť naozaj všetok text, ktorý chcete.
 
===Obsah===
[[Gramps_5.1_Wiki_Manual_-_Reports_-_part_3/sk#Obsah|Obsah]] - Obsah sa vytvára pre knihu ako zoznam častí knihy alebo dokumentu usporiadaný v poradí, v akom sa jednotlivé časti objavujú.
 
===Titulná strana===
[[Gramps_5.1_Wiki_Manual_-_Reports_-_part_3/sk#Titulná_strana|Titulná strana]] - Titulná strana vašej knihy.
<!-- ################################################################################### -->
1,074
edits

Navigation menu